Skip to main content.

Lars Wallin

Plagáty


 
Tato limitovaná kolekce s názvem Lars Wallin pro Desenio pojí umění s módou. Skládá se z 8 unikátních ilustrací, které pro vás navrhl věhlasný návrhář Lars Wallin. Tato známá osobnost letos slaví 30 let svého profesního života ve světe módy.

Lars Wallin pre Desenio - elegantné a štýlové módne ilustrácie

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť túto exkluzívnu kolekciu Lars Wallin pre Desenio! Tento švédsky návrhár, ktorý patrí k svetovej špičke haute couture, navrhuje odev aj šperky pre svetoznáme osobnosti a tento rok slávy tridsiate výročie svojho profesionálneho pôsobenia. Táto exkluzívna kolekcia ponúka limitované množstvo plagátov s jeho vlastnoručným podpisom!

Tvorbu Larsa Wallina charakterizuje zmysel pre detail a remeselná zručnosť a my sa tešíme, že vám môžeme predstaviť krásne diela, ktoré vznikli v spolupráci s Desenio. Táto kolekcia sa skladá z ôsmich krásnych módnych ilustrácií od Larsa Wallina, pričom všetky sú v moderných farbách. Vďaka úžasným motívom si tu každý nájde to svoje. Nechýbajú extravagantné róby, overaly s filtrami ani dramatické čierne šaty s trblietavými detailmi!