Skip to main content.

SS22 Trends

Nájdite svoje obľúbené plagáty: Preskúmajte štyri nové kolekcie umeleckých plagátov zodpovedajúcich najnovším interiérovým trendom.

The new cosy

Vylepšite lenivé víkendy domácim prostredím, v ktorom budete túžiť tráviť čas. Oblečte si najpohodlnejšie oblečenie, aké máte, a užite si čas doma s najbližšími.

PRIJMITE NEDOKONALOSŤ

Život je neusporiadaný, ale krásny. Vytvorte doma priestor pre život a všetky spomienky, ktoré sa ešte len prihodia, útulnými látkami a pokojnými umeleckými plagátmi.

Style Tip

Zmiešajte béžové farby s povznášajúcimi zlatými odtieňmi a vytvorte obrazovú stenu, ktorá prinesie radosť celej rodine.

Product Slider

NAKUPUJTE Z KOLEKCIE

Hotel Milano

Zoznámte sa s jedným z najhorúcejších interiérových trendov sezóny, modernou verziou štýlu z polovicie 20. storočia, ktorá je príťažlivá a zároveň ultra elegantná!

Formálny luxus doma

Retro fotoumenie a abstraktné útvary sú dokonalým doplnkom k modernej estetike z polovice 20. storočia, ktorej dominujú tlmené modré a zelené odtiene. Tento zmyselný interiérový trend dodá vášmu priestoru luxusný nádych a vznikne dokonalé pozadie pre domácu kokteilovú párty alebo rande.

Style Tip

Získajte tento vzhľad spojením modrých umeleckých plagátov s tmavými drevenými akcentmi pre elegantný nádych.

Product Slider

NAKUPUJTE Z KOLEKCIE

Candy Shop

Dostaňte sa v tejto sezóne jar-leto do hravej nálady pomocou trendy farebnej palety v sladkých odtieňoch! Tento mix pastelových farieb vnesie do interiéru radosť a stenám dodá unikátny štýl.

Prejavte sa

Nakombinujte svoje najobľúbenejšie sladké odtiene pre jedinečný interiér vyžarujúci pozitívnu náladu. Či už sa rozhodnete pre jemné pastelové odtiene alebo skôr sýte červené či modré farby, pohrajte sa s farbami a útvarmi a pretvorte interiér na trendy výstavnú sieň. Dotiahnite vzhľad interiéru k dokonalosti a ozdobte steny retro plagátmi, unikátnymi maľbami a hravými ilustráciami.

Style Tip

Odvážte sa porušovať pravidlá: Tento štýl je jedinečný vďaka kombinácii pestrých farieb!

Product Slider

NAKUPUJTE Z KOLEKCIE

Bright new world

Dotknite sa svojej spirituálnej stránky s trendom pre jar-leto 2022 Bright New World! Tento kozmický elegantný interiérový trend nás pozýva do sveta plného optimizmu a jasnosti a povzbudzuje nás, aby sme sa nabili energiou a zasnívali.

Kľúčom je jednoduchosť

Tento transparentný trend, ktorý obsahuje sivé akvarelové odtiene a tóny fialovej a zelenej, navodí čistý a sofistikovaný vzhľad, ktorého grom sú rovnováha a jednoduchosť. Navrstvite priesvitné látky a pridajte zrkadlá a metalízu, aby ste dosiahli minimalistický, štýlový priestor!

Style Tip

Inšpirujte sa kozmickými prvkami, pridajte snové umenie a kryštály pre dokonalý vzhľad.

Product Slider

NAKUPUJTE Z KOLEKCIE