Skip to main content.

STUDIO WEST

Our new photo collection Studio West takes us on the ultimate road trip through desert landscapes and rugged mountains, celebrating the beauty of friendships, self-expression, and western fashion.

Product Slider

Shop the collection

WILD HEARTS RUN FREE

Get ready for the adventure of a lifetime! Featuring models and social media stars Allegra Shaw, Katie Morton, Blake Healey and Michelle Infusino, this collection of iconic photo art brings desert views, never-ending dusty roads, vintage cars, and cowgirl fashion looks to your walls.

DESERT DRAMA

”I loved being on set, getting to know new faces, and seeing the vision of this desert drama come to life.” – Katie Morton

Product Slider

Shop the collection

Púštne elegantné fotografické umenie - Studio West

Desenios Studio West je kolekcia, ktorá nás vezme na výlet po púšti južnej Kalifornie s modelkami a influencerskými hviezdami Katie Morton, Allegra Shaw, Blake Healey a Michelle Infusino. Prostredníctvom tohto výletu prejdeme cestou 66 a navštívime miesta s krásnymi horskými štruktúrami, ktoré sa stretávajú s kaktusmi, krémovým pieskom, vintage autami a kovbojskou módou, ktorá je krásne zachytená v výtlačkoch tejto kolekcie.

Ísť na výlet po ceste 66 v Amerike so svojím dievčenským gangom je na väčšine ženských zoznamov vedier. Pridajte sa k nám na dobrodružstve a nechajte sa inšpirovať svojimi snami. Kúpte si svoje nové plagáty Studio West tu.