Skip to main content.

Plagáty Londýna

Plagáty

London calling! V tejto kategórii sme zhromaždili všetky plagáty Londýna - červené telefónne búdky, farebné dvere a čiernobiele fotografie. Plagát Londýna sa hodí do každej miestnosti, a ak máte rovnakú slabosť pre toto krásne, živé mesto ako my, mali by ste si vybrať práve tento kúsok. Zavesiť obľúbené mesto na stenu je najlepší spôsob, ako ukázať, že ho máte radi.

Plagáty Londýna

Ponúkame plagáty Londýna v širokej škále vzorov a v rôznych štýloch. Všetko od grafických ilustrácií a typografických čiernobielych plagátov po detailné fotografie architektúry krásnych miest v jasných farbách, aby ste mohli násť svojho favorita.

Toto mesto je vždy rušné a napriek svojej povesti, že tam stále prší, je to jedno z našich najobľúbenejších miest na svete. Londýn a jeho nespočetné pamiatky treba navštíviť. Nie každý sa môže hneď zbaliť a vycestovať, preto sme presvedčení o tom, že plagáty Londýna sú ideálnym riešením. Prineste si domov mestskú krásu, rušné nákupné ulice, slávne pamiatky a minimalistické typografické plagáty, ktoré vdýchnu život stenám.

Nájdete tu tiež tradičné mapy mesta v rôznych štýloch - všetky pripomínajú kúzlo daného mesta. Londýn bude mať navždy osobitné miesto v našich srdciach a plagáty Londýna budú mať zasa špeciálne miesto vo vašej domácnosti!