Skip to main content.

Brandbassador

Chcete byť Brandbassador Desenio?

Využite príležitosť a zrealizujte to tu. Spojili sme sa s platformou Brandbassador, aby ste mohli zdieľať svoj umelecký obsah Desenio. Dokončením misií získate poukážky, ktoré môžete použiť pri nákupe umeleckých diel v Desenio.

Kto to je Desenio Brandbassador?

Desenio Brandbassador je niekto, kto rád zdobí svoj domov modernými a trendy umeleckými plagátmi, je kreatívny a zdieľa svoj život s ostatnými. Prostredníctvom platformy získate misie, ako je sledovanie nás, zdieľanie našich nových kolekcií alebo zdieľanie vlastného štýlu interiéru. Čím viac urobíte, tým viac získate.

Kto sa môže stať Desenio Brandbassador?

Brandbassadorom Desenio sa môže stať každý, kto miluje Desenio, má minimálne 250 sledovateľov a má viac ako 18 rokov. Na oplátku žiadame len o jednu vec - vytvárať obsah a uverejňovať príspevky.

Aké výhody prináša stať sa Desenio Brandbassadorom?

Registráciou na Desenio Brandbassador získate bezplatné produkty, personalizované zľavové kódy, províziu z predaja a nové misie, ktoré musíte dokončiť každý týždeň.

Ako sa pridať:

Stať sa Desenio Brandbassadorom je veľmi jednoduché. Kliknite na tlačidlo nižšie a postupujte podľa pokynov na vytvorenie účtu. Je to rýchle a jednoduché a zaberie vám to menej ako minútu.

Prihláste sa na odber