Skip to main content.

Biele rámy

Rámy

Naše biele drevené rámy vysokej kvality sa dajú ľahko otvoriť zozadu, aby ste do nich mohli vložiť plagát. Majú elegantný štíhly profil a dokonale priliehajú k stene. Biele obrazové rámy sa dajú elegantne kombinovať s našimi dubovými rámami, aby mala vaša zostava obrazov štýlový škandinávsky vzhľad.

Biele drevené rámy

Kúpte si biele obrazové rámy online na stránkach Desenio! Ponúkame štýlové, cenovo dostupné rámy z masívneho dreva, ktoré sa dokonale hodia ku všetkým našim plagátom. Naše biele rámy sú k dispozícii v malých veľkostiach ako 13 x 18 a 21 x 30, rovnako ako vo veľkostiach 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 a 100 x 150 cm. Rámy sú vyrobené z dreva a majú klasický úzky profil. Sklo rámu je vyrobené z priehľadného plexiskla, vďaka tomu sú rámy ľahké a nerozbitné.

Biely rám vyzerá elegantne a štýlovo so svetlejšími motívmi, ale ak máte plagát v tmavších odtieňoch a chcete, aby rám splynul a zvýraznil dizajn, stačí si kúpiť bielu paspartu, ktorá dizajn tiež elegantne vyzdvihne. Zostava obrazov výlučne v bielych rámoch je typicky charakteristická pre škandinávsky interiérový dizajn, ktorý je utlmenejší. Dobrý nápad je použiť prírodné materiály a zemitejšiu farebnú škálu, aby ste do inak bieleho celkového vzhľadu vliali viac tepla. Veľmi radi kombinujeme naše biele a dubové rámy, aby sme vytvorili teplejší dojem. Prípadne môžete v zostave obrazov dosiahnuť elegantný kontrast kombináciou bielych a čiernych rámov, dokonalé v zostave čiernobielych fotografií!

Ak by ste sa chceli pozrieť, ako bude jeden z vašich plagátov vyzerať v bielom ráme, alebo ak chcete skombinovať viacero rámov, môžete si vyskúšať náš nástroj na tvorbu zostavy obrazov, kde môžete využiť rôzne vzory a zladiť svoje obľúbené plagáty k preferovaným rámom – kliknite sem!