Skip to main content.

Podnosy

Home

Desenio ponúka výber elegantných podnosov rôznych veľkostí, okrúhleho a štvorcového tvaru. Naše podnosy vyrábame z brezovej dyhy s certifikáciou FSC® v juhovýchodnom Švédsku, Nybro. K dostaniu v rôznych dizajnoch a štýloch navrhnutých naším dizajnérskym štúdiom Desenio Design Studio. Nájdite teraz naše obľúbené potlače na našich podnosoch alebo objavte nové designy, ktoré si zamilujete. Nájdete tu podnos na každú príležitosť, či už servírujete nápoje na večierok alebo servírujete víkendové raňajky v posteli.

Dekoratívne podnosy

Výroba

Naše podnosy vyrábame v Nybro, malom meste na juhovýchode Švédska. Vyrábame ich z dyhy s certifikáciou FSC®; každý podnos obsahuje päť až osem vrstiev dyhy v závislosti od veľkosti. Povrch je potlačený vysoko kvalitnou tlačiarňou a je chránený laminovaným melamínovým povrchom, vďaka ktorému je tepelne odolný až do 130 stupňov Celzia. Podnosy sú k dostaniu v rôznych štýloch, ktoré vytvorilo naše dizajnérske štúdio Desenio Design Studio a ďalší slávni umelci. Na našich podnosoch nájdete umenie, ktoré sa vám páči!

Certifikácia FSC®

Všetky suroviny pochádzajú z Európy z materiálov certifikovaných FSC®. Forest Stewardship Council® je medzinárodná členská organizácia, ktorá sa usiluje o zodpovedné lesné hospodárstvo s ohľadom na životné prostredie aj ľudí.