Skip to main content.

Rámy

Zavŕšte svoju zostavu obrazov s našimi rámami na plagáty a fotografie vysokej kvality. Ponúkame elegantné drevené rámy v čiernom, bielom, dubovom a svetlom drevenom prevedení, a tiež čierne, zlaté, strieborné a medené kovové rámy. Obrazové rámy sú k dispozícii v ôsmich veľkostiach, od malých fotorámikov veľkosti 13 x 18 cm až po veľké rámy na plagáty veľkosti 70 x 100 cm.

 

Obrazové rámy a fotorámy

Správny rám môže mať na dizajn veľký vplyv – nájdite ten dokonalý na stránkach Desenio. Vyberte si z našej širokej ponuky rámov rôznych farieb, materiálov a veľkostí. Máme všetko od menších rámov, ktoré možno použiť ako fotorámčeky, po veľké rámy, ktoré budú stredobodom stien. Vyberte si z ôsmich veľkostí: 13x18 cm, 21x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x50 cm, 50x70 cm, 70x100 cm a 100x150 cm. Moderné rámy od Moebe sa dokonale hodia k obrazom a motívom vo veľkosti A3, A4 a A5 a sú dostupné v štýlovom čiernom hliníkovom prevedení a v dubovom prevedení.

PÔVABNÉ RÁMY OCHRÁNIA VAŠE UMENIE

Naše rámy na obrazy nie sú iba štýlové, tiež plagáty chránia! Plexisklo chráni pred pošpinením a škvrnami a udržuje umenie v dobrom stave po dlhú dobu. Možno by ste radi vymenili plagáty podľa ročného obdobia alebo nálady – vtedy oceníte odolný rám! Rámy sa dajú ľahko otvoriť zozadu, čo znamená, že môžete jednoducho vymeniť plagáty, keď sa vám zachce, a tak poľahky zmeniť vzhľad interiéru.

FARBY A MATERIÁLY

Sme presvedčení, že umenie by malo byť pre každého – ľahko prístupné a cenovo dostupné, avšak bez kompromisov v dizajne alebo kvalite. Preto ponúkame cenovo dostupné rámy v rôznych farbách a materiáloch, ktoré dopĺňajú a vylepšujú plagáty a fotografie. Naše drevené rámy ponúkame v klasickej čiernej a bielej farbe, v neošetrenom dubovom prevedení, a tiež v svetlom a tmavom drevenom prevedení. Naše trendy kovové rámy v zlatom, striebornom a medenom prevedení majú vysokolesklý povrch. Čierne kovové rámy majú štýlový matný povrch.

Voľba farby a materiálu rámu zaváži viac, ako by ste očakávali – rámy môžete tiež použiť na zvýraznenie iných detailov v interiéri, napríklad mosadze alebo dreva. Skombinujte plagáty a rámy tak, aby ladili navzájom a hodili sa k zvyšku interiéru, alebo si vyberte úplne iný štýl, aby ste rozbili jednotvárnosť a vytvorili pekné kontrasty! Ak už máte v interiéri zlaté detaily, skvele sa k nim budú hodiť naše zlaté rámy a vznikne celistvá dekorácia.

KTORÉ RÁMY SA HODIA K MOJIM PLAGÁTOM?

Vieme, aké ťažké je rozhodnúť sa, ktoré plagáty by ste si mali zavesiť doma. Je vhodnejší jednotný štýl, alebo chcete motívy, ktoré narušia jednotvárnosť? Bez ohľadu na to, aký nádych chcete interiéru dodať, sme si istí, že naše rámy vám pomôžu pri hľadaní dokonalého vzhľadu!

Ak máte radi prírodné motívy alebo fotoumenie v zemitých tónoch, naše drevené rámy z duba a tmavého dreva sú dobrou voľbou. Prírodné materiály pekne interagujú s prírodnými motívmi, pre luxusný nádych však, samozrejme, môžete pridať zlatý alebo strieborný rám. Ak ste fanúšikom plagátov s grafickými ilustráciami v odvážnych farbách, možno by ste mali vyskúšať drevené rámy čiernej alebo bielej farby! Biely rám nechá vyniknúť motív na stene, zatiaľ čo čierny rám vytvára kontrast a hĺbku.

PRÍSLUŠENSTVO K RÁMOM

JAk chcete dosiahnuť extra šmrnc, môžete dokúpiť paspartu, ktorá zdôrazní motív a ochráni plagát. Pasparta pekne zdôrazní motív a keď strávite trochu viac času detailmi, vznikne úplne iný výsledok. Okrem rámov z našej širokej ponuky je tiež v móde skombinovať klasické rámy s ďalšími systémami zavesenia! Pre rozmanitosť môžete použiť moderné rámy na plagáty alebo doplnky ako svorky, washi pásky či rôzne lišty. Prezrite si všetky možnosti v kategórii Príslušenstvo.

JEDNODUCHÉ ZOSTAVENIE

Všetky naše rámy sú vyrobené z číreho plexiskla (rámy Moebe sú z akrylového skla), ktoré je ľahké a nerozbitné a vďaka inteligentnému dizajnu sa ľahko zostavujú. Rám sa otvára zo zadnej strany a môžete doň ľahko vložiť plagáty bez toho, aby ste museli použiť ostré kovové pripináčiky, ktoré by zanechali stopy na plagáte.

Naše malé fotorámiky veľkosti 13x18 cm a 21x30 cm majú zadný diel so stojanom, aby sa rám dal voľne postaviť. Skvelé riešenie, ak máte skrinku alebo poličku, ktorú chcete vyplniť! Všetky rámy od spoločnosti Desenio sa dajú zavesiť aj na výšku, aj na šírku, aby ste si mohli obrazovú stenu prispôsobiť podľa svojich predstáv.