Skip to main content.

Príslušenstvo

Doplňte svoje obrazy o pár posledných detailov s našim príslušenstvom! Objavte našu kolekciu všetkého príslušenstva, ktoré by ste mohli potrebovať na posledné úpravy nástenného umenia – všetko od paspárt na zarámovanie až po rôzne možnosti zavesenia obrazov. Použite naše príslušenstvo na vytvorenie dokonalej zostavy obrazov!

Príslušenstvo k obrazom a plagátom

Objavte našu kolekciu všetkého nášho príslušenstva nástenného umenia a zavesenia obrazov, ako sú pasparty, rámy na plagáty, lišty na obrazy, plagátové svorky a dekoračná páska washi. Príslušenstvo sa hodí do každej miestnosti a k obrazom každej veľkosti – a môže pomôcť pri vytváraní dokonalej zostavy obrazov. Vyberte si naše príslušenstvo na zarámovanie a zavesenie obrazu tak, aby ladilo s motívom na obraze alebo so zbytkom vášho interiéru – máme klasické farby, čiernu a bielu, ale k dispozícii je aj prírodné drevené, zlaté a strieborné prevedenie.

Môžete tiež pri zavesení obrazov kombinovať rôzne rámy, pásku a svorky, vytvoríte tak hravejší a energickejší vzhľad. Ak chcete častejšie aktualizovať a obmieňať, ako to u vás doma vyzerá, zvoľte lištu na obrazy – obrazy a fotografie si budete môcť jednoducho vymeniť a zmeniť ich usporiadanie. Pozrite si našu sekciu Inšpirácia, kde nájdete tipy a triky, ako používať a kombinovať naše príslušenstvo k obrazom.