Skip to main content.

Rámy 13 x18 cm

Rámy

Pozrite si všetky naše rámy 13 x 18 cm tu. Ponúkame rámy v rôznych farbách a materiáloch, aby ste si mohli vybrať tie, ktoré sa k vám domov najviac hodia. Naše rámy veľkosti 13 x 18 cm dáte jednoducho dokopy a majú zadný diel s vyklápacím stojanom, aby sa dali voľne postaviť. Skombinujte rôzne rámy a vytvorte si trendy zostavu obrazov!

Rámy 13 x18 cm

Tu si pozrite naše rámy 13 x 18 cm. Máme široký výber klasických aj moderných rámov, všetky sa dajú dať jednoducho dokopy a budú u vás doma štýlovými prvkami interiérového dizajnu. V tejto kategórii nájdete všetky naše malé rámy veľkosti 13 x 18 cm dostupné v čiernom, bielom, zlatom, striebornom, medenom a dubovom prevedení. Tento rám veľkosti 13 x 18 cm má tiež vzadu vyklápací stojan, aby sa dal voľne postaviť, ak ho nechcete zavesiť na stenu.

Máme fotorámy v rôznych materiáloch, farbách a modeloch, ktoré pasujú na celý náš sortiment plagátov a obrazov, a rôzne varianty sa dajú elegantne skombinovať do modernej zostavy obrazov. Na stránkach jednotlivých produktov sú informácie o hrúbke a hĺbke rámu. Desenio má široký online sortiment cenovo dostupných štýlových rámov!