Skip to main content.

Veľkosti

Rámy

Tu nájdete celý náš sortiment podľa veľkosti. Máme rámy vo väčšine štandardných veľkostí a samozrejme pasujú na naše plagáty a obrazy, aby ste si mohli vytvoriť kompletný obraz!

Rámy podľa veľkosti

Na stránkach Desenio máme široký výber rámov veľkosti 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70 a 70 x 100 cm, do ktorých pasujú všetky naše plagáty a obrazy. Ponúkame klasické rámy, ale aj modernejšie, viac trendy alternatívy – to znamená, že máme rámy do všetkých domácností a štýlov interiérového dizajnu. Naše obrazové rámy sú čiernej, bielej, zlatej, striebornej, medenej a dubovej farby a tieto rôzne farby a veľkosti sa dajú elegantne skombinovať napríklad do trendy zostavy obrazov. Všetky naše rámy majú plexisklo značky Plexiglas, takže vyzerajú rovnako, ako rámy s obyčajným sklom, ale sú odolnejšie. Naše biele, čierne a dubové rámy Moebe máme vo veľkostiach A3, A4 a A5 a sú modernou alternatívou k tradičným rámom.

Naše vysokokvalitné rámy sa ľahko dávajú dokopy, takže si môžete doma jednoducho a vkusne zavesiť plagáty. Podrobnejšie informácie o jednotlivých rámoch, ako napr. hrúbka, rozmery atď., nájdete na stránke príslušného produktu. Ponúkame aj dubové, čierne a biele rámy na plagáty ako modernú a elegantnú alternatívu k obrazovým rámom. Nájdite si obľúbené kúsky v našom širokom sortimente rámov rôznych veľkostí a vyskladajte si z nich trendy výzor!