Skip to main content.

Lišta na obrazy

Príslušenstvo

Lišta na obrazy je ideálna na vytvorenie flexibilnej zostavy obrazov. Stačí popresúvať motívy a zostava má hneď iný efekt. Skutočne štýlový vzhľad dosiahnete, keď k obrazom pridáte niektoré vaše obľúbené knihy alebo časopisy. Skombinujte svoje obľúbené plagáty od spoločnosti Desenio s knihami alebo časopismi, ktoré milujete, a vaša lišta na obrazy bude vyzerať osobnejšie!

Trendy lišty na obrazy

Vystavte svoje nástenné umenie pomocou lišty na obrazy, ktorá vám umožní jednotlivé kusy jednoducho preskupiť a popresúvať, keď budete chcieť obnoviť vzhľad miestnosti. Keďže nemusíte vŕtať žiadne ďalšie diery okrem tých, ktoré držia samotnú lištu na obrazy, môžete ľahko vymeniť, čo máte vystavené. Drevené lišty ponúkame v čiernom, bielom a dubovom prevedení a majú šírku 70 cm a hĺbku 9,5 cm. Ak chcete lištu na obrazy rozšíriť, stačí ich jednoducho spojiť niekoľko vedľa seba. Nasaďte lištu na stenu a dekorujte s plagátmi a obrazmi, ktoré ste si zamilovali. Buďte odvážni a dajte si na lištu k plagátom fotografie, knihy alebo časopisy, bude pôsobiť osobnejšie. Namontujte si lištu na obrazy do chodby, nad posteľ alebo do obývačky a vytvorte si doma útulnú a štýlovú atmosféru.

Stavte na super eleganciu a namontujte niekoľko líšt na obrazy pod seba po celej výške steny, kde si môžete rôzne kombinovať obrazy, knihy a fotografie rôznych veľkostí a štýlov. Nápadný efekt vytvoríte zmiešaním doplnkov a nástenného umenia rôznych veľkostí a na lištách v rôznych výškach. Skúste skombinovať lišty rôznych farieb a vytvoriť kontrast, alebo sa držte jednej farby a vznikne harmonický efekt.

Lišta na obrazy vôbec nemusí mať na sebe obrazy, je tiež atraktívnym miestom na uloženie kuchárskych kníh, korenín a krásnych tanierov. Lišta na obrazy je tiež populárna ako knižnica do detskej izby. Kúpte si jednu alebo viac líšt na obrazy a ozdobte ich tak, aby boli zladené s vašou domácnosťou, či už plagátmi, knihami alebo inými doplnkami – alebo prečo nie z každého rožku trošku?