Skip to main content.

Čierne drevené rámy

Rámy

Naše čierne drevené obrazové rámy vysokej kvality sa dajú ľahko otvoriť zozadu, aby ste do nich mohli vložiť plagát. Majú elegantný štíhly profil a dokonale priliehajú k stene. Dajte svojej zostave obrazov skvelý vzhľad kombináciou týchto rámov s našimi čiernymi kovovými svorkami.

Čierne obrazové rámy

Tu nájdete čierne drevené rámy na vaše plagáty, ktoré si môžete jednoducho objednať online. Čierne obrazové rámy sú dostupné vo veľkostiach 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 a 100 x 150. Rámy sú vyrobené z masívneho dreva a majú klasický úzky profil. Sklo je vyrobené z priehľadného plexiskla, ľahkého materiálu odolného voči rozbitiu. Čierny rám je elegantná voľba na zarámovanie plagátov či fotografií a vyzerá štýlovo s akýmkoľvek dizajnom. Jasne lemuje a zvýrazňuje dizajn s kontrastnou čiernou farbou. Tento čierny rám je jasná voľba čiernobielych zostáv obrazov, bude však vyzerať rovnako skvele aj s pestrými motívmi. Tipy, ako zladiť čierne rámy s rôznymi motívmi a rámami iných farieb, nájdete tu, v našej inšpiračnej miestnosti!

Čierny rám je klasická, nadčasová voľba, ktorá sa hodí do každého interiéru, bez ohľadu na dekoráciu alebo štýl. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a hrúbkach, takže si ich môžete prispôsobiť podľa potrieb a preferencií. Malé rámy sa hodia k fotografiám a iným malým umeleckým motívom. Chcete umiestniť motív tak, aby pekne vynikol? Ak pridáte paspartu, môžete vybrať väčší rám. Použite čiernu alebo bielu paspartu hodiacu sa k motívu — čierny kovový rám vyzerá skvele so všetkými farbami.

Ak chcete monochromatický harmonický vzhľad, môžete sa rozhodnúť použiť výhradne čierne rámy, ale ak si chcete vytvoriť cool dynamiku medzi rôznymi plagátmi a dizajnmi, môžete si vybrať rámy rôznych farieb. Tip! Čierne rámy a farby dreva pôsobia zemitým a hrejivým dojmom. Skombinujte tieto dva odtiene v zostave obrazov a navodíte teplú, a pritom trendy atmosféru. S plagátmi a rámami od spoločnosti Desenio si môžete ľahko vytvoriť štýlovú a osobnú zostavu obrazov!