Skip to main content.

Tmavé dubové rámy

Rámy

Naše rámy z tmavého duba sú kvalitným výrobkom s prirodzenou štruktúrou, ktorá zachováva pravosť dreva. Na výrobu nových rámov používame časti, ktoré zostali z výroby ďalších rámov, čím sa minimalizuje množstvo odpadu a zároveň sa zachováva kvalita. Rámy sa dodávajú s akrylovým sklom, ľahkým a odolným materiálom, ktorý veľa vydrží.

Tmavé dubové rámy pre nástenné umenie

Prezrite si tmavé dubové rámy v Desenio! Ponúkame kvalitné dubové rámy v mnohých rôznych veľkostiach. 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 a 70x100 cm. Rámy sú morené, aby ich povrchová úprava bola čo najštýlovejšia a najprirodzenejšia. Výrobok je označený certifikátom FSC, čo znamená, že materiál pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva, ktoré berie ohľad na ľudí a životné prostredie. Sklo je vyrobené z priehľadného plexiskla, vďaka ktorému sú rámy odolné voči rozbitiu a zároveň ľahké.

Skombinujte naše dubové rámy s plagátmi z našej širokej ponuky pre elegantný výsledok. Drevené rámy zachovajú prirodzený dojem a zároveň dodajú interiéru unikátny vzhľad bez ohľadu na to, ktorý plagát si vyberiete. Ak chcete umenie dokonale vylepšiť, pridajte paspartu, ktorou dodáte plagátom extra štruktúru a vznikne krásny výsledok.