Skip to main content.

Svetlé drevené rámy

Rámy

Dodajte obrazovej stene zamilovaný pocit s týmito krásnymi rámami! Naše vysokokvalitné rámy zo svetlého dreva možno ľahko otvoriť zozadu, takže sa do nich dá jednoducho vložiť print a získate elegantný dizajn.

Svetlé drevené rámy na nástenné umenie

Ozdobte si steny týmito rámami zo svetlého dreva, aby ste vytvorili škandinávsku atmosféru! Ponúkame rámy vo veľkostiach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 a 70x100. Rámy sú vyrobené z tvrdého javorového dreva a majú klasický úzky profil. Sklo je vyrobené z priehľadného plexiskla, ľahkého a odolného materiálu. Rám zo svetlého dreva je elegantnou voľbou pre zarámovanie plagátov či fotografií a vyzerá štýlovo s akýmkoľvek dizajnom. Ak vás zaujíma, ako skombinovať rámy zo svetlého dreva s rôznymi motívmi a s rámami v iných farbách, kliknite sem.

Rám zo svetlého dreva je klasická, nadčasová voľba, ktorá sa hodí do každej domácnosti, bez ohľadu na dekoráciu či štýl. V našom sortimente ponúkame rôzne veľkosti, aby ste si mohli vybrať podľa svojich potrieb a preferencií. Malé rámy sa hodia k fotografiám a k ďalším drobným umeleckým vzorom. Chcete nechať vyniknúť motív? Ak sa rozhodnete pre paspartu, môžete si vybrať väčší rám. Použite čiernu alebo bielu paspartu podľa motívu — svetlý drevený rám vyzerá skvele so všetkými farbami.

Tip-top! Rámy zo svetlého dreva vyzerajú skvele s čiernymi a bielymi drevenými rámami. Skombinujte rôzne druhy rámov, aby ste vytvorili modernú, ale hrejivú atmosféru. S plagátmi a rámami od Desenio jednoducho vznikne štýlová obrazová stena!