Skip to main content.

Kovové rámy

Rámy

Naše kovové rámy sú veľmi kvalitné a sú k dispozícii v čiernej, zlatej, striebornej a medenej farbe. Všetky naše kovové rámy majú elegantný a štíhly profil, ktorý dodáva stenám eleganciu. Ľahko sa otvárajú zozadu a dajú sa zavesiť na výšku aj na šírku. Kovové rámy sú dodávané s ľahkým, odolným plexisklom, vďaka čomu sa dajú ľahko zavesiť a zároveň ochránia plagát.

Kovové rámy

Preskúmajte širokú škálu kovových rámov Desenio. Kovové rámy sa dodávajú vo veľkom výbere farieb a veľkostí a majú úzky a elegantný profil, ktorý pekne splýva so stenou. Všetky naše kovové rámy sú vyrobené z hliníka a následne natreté.

Naše kovové rámy sú ľahké a dodávajú sa s plexisklom, čo zjednodušuje zavesenie na stenu. Kovové rámy sú vybavené svorkami na zadnej strane na upevnenie plagáta a zároveň ľahké otvorenie. Svorky sú multifunkčné a používajú sa tiež na zavesenie rámu, ktorý je možné umiestniť na výšku aj na šírku.

Naša rozsiahla ponuka kovových rámov prináša niečo pre každého, či už máte radi čierne rámy s klasickou, čistou siluetou, alebo preferujete extravagantnejší vzhľad zlatých rámov. Skombinujte kovové rámy v rôznych farbách pre jedinečnú a osobitnú obrazovú stenu, alebo sa držte jednej farby pre elegantný vzhľad.