Skip to main content.

Čierne kovové rámy

Rámy

Dodajte obrazovej stene zamilovaný pocit s týmito krásnymi rámami! Naše vysokokvalitné čierne kovové rámy sa dajú otvoriť zozadu, takže tam môžete ľahko vložiť plagát a získate elegantný dizajn.

Čierne kovové rámy

Ozdobte steny týmito čiernymi kovovými rámami, aby ste vytvorili škandinávsku atmosféru! Ponúkame rámy vo veľkostiach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 a 70x100. Rám má hladký povrch s tenkým profilom, ktorý na stene vyzerá elegantne. Predná stena je vyrobená z priehľadného, nerozbitného, ľahkého plexiskla. Čierny kovový rám je ideálnou voľbou pre zarámovanie plagátov či fotografií a vyzerá štýlovo s akýmkoľvek dizajnom. Ak vás zaujíma, ako skombinovať čierne kovové rámy s rôznymi motívmi a s rámami v iných farbách, kliknite sem.

Čierny kovový rám je štýlovou voľbou, ktorá sa hodí do každej domácnosti bez ohľadu na dekoráciu alebo štýl. Ponúkame rámy v rôznych veľkostiach, aby ste ich mohli zladiť podľa svojich potrieb a preferencií. Malé rámy sa hodia k fotografiám a k ďalším drobným umeleckým vzorom. Ak pridáte paspartu, môžete vybrať väčší rám. Použite čiernu alebo bielu paspartu podľa motívu — čierny kovový rám vyzerá skvele so všetkými farbami.

Tip-top! Čierne kovové rámy vyzerajú skvele v kombinácii s ďalšími kovovými rámami, napríklad zlatým alebo strieborným. Skombinujte rôzne druhy rámov, aby ste domácnosti dodali osobný štýl. S plagátmi a rámami od Desenio jednoducho vytvoríte štýlovú obrazovú stenu!