Skip to main content.

Drevené rámy

Rámy

Drevené rámy dodávame v niekoľkých štýlových farbách s vysoko kvalitným povrchom, pričom si zachovajú prirodzený vzhľad. Vyberte si z dubových rámov, čiernych, bielych či hnedých rámov alebo rámov zo svetlého dreva. Všetky majú elegantný a úzky profil. Naše drevené rámy sa dodávajú s plexisklom, ľahkým a a odolným materiálom, ktorý vám vydrží. Ľahko sa otvárajú zozadu a dajú sa zavesiť na výšku aj na šírku.

Drevené rámy na plagáty

Nájdite kvalitné drevené rámy na stránke Desenio! Ponúkame širokú škálu drevených rámov v rôznych farbách a veľkostiach vhodných pre malé i väčšie plagáty. Naše drevené rámy sú vyrobené z dreva žltého topoľa a všetky dodávame s ľahkým, no pevným plexisklom, ktorý ochráni vaše plagáty po dlhú dobu.

Naše štýlové drevené rámy sa dajú ľahko zavesiť na stenu, otvárajú sa zozadu a je k nim pribalené príslušenstvo na zavesenie na výšku alebo na šírku. Náš rozsiahly sortiment drevených rámov sa skvele dopĺňa a môžete ich jednoducho skombinovať alebo zvoliť jednu farbu pre elegantný a moderný vzhľad.

Všetky naše drevené rámy sú vyrobené z prírodného materiálu a ďalej sú ošetrené povrchovými úpravami. Či už máte radi tmavé drevené rámy alebo preferujete svetlejšie odtiene, máme pre vás to pravé. Skombinuje drevené rámy rôznych farieb a vytvorte priestor, alebo ostaňte pri svojom obľúbenom odtieni pre klasický, jednotný štýl.