Skip to main content.

Rám na plagát

Príslušenstvo

Myslite nekonvenčne a vystavte si plagáty v našich rámoch na plagáty. Rámy na plagáty ponúkajú moderný a štýlový spôsob zavesenia umeleckých diel a vyzerajú skvele, keď ich zapojíte do svojej zostavy obrazov. Tu sme zhromaždili celý náš sortiment rôznych rámov na plagáty.

Rámy na plagáty

Ktorý rám na plagát by u vás doma vyzeral najlepšie? V zavesení plagátov a obrazov sú rámy na plagáty štýlovou a trendy alternatívou. Vo vašom interiéri budú tiež predstavovať výborne vyzerajúci prvok škandinávskeho dizajnu. Naše rámy na plagáty ponúkame v niekoľkých rôznych dĺžkach a sú vhodné pre celý náš sortiment plagátov rôznych veľkostí. Vešiaky na plagáty Desenio ponúkame v troch farbách. Jeden typ je vyrobený z neošetreného masívneho dubu a druhé dva sú vyrobené z borovicového dreva a sú natreté čiernou alebo bielou farbou. Vyznačujú sa šikovným dizajnom s magnetmi po bokoch, ktoré plagát držia na svojom mieste, čo je ideálne riešenie, ktoré nepoškodí ani papier, ani obraz.

Všetky rámy na plagáty od spoločnosti Desenio sa dodávajú ako kompletné balenie so všetkým, čo potrebujete, aby ste si mohli hneď poskladať rám na plagát a zostavu obrazov. Všetky vešiaky na plagát sú dodávané s mosadznými závesnými hákmi a koženkovými úchytmi na zavesenie. Farba koženkového úchytu závisí od farby vešiaka; k dubovému vešiaku je béžová, k bielemu biela a k čiernemu čierna.

Okrem našich vlastných rámov na plagáty v dubovom prevedení alebo čiernom či bielom drevenom prevedení predávame aj rámy na plagáty od Moebe. Majú štíhly dizajn, ktorý sa dokonale hodí do minimalistického škandinávskeho štýlu interiérových dekorácií. Naše rámy na plagáty Moebe sú k dispozícii v troch rôznych farbách – čiernej, bielej a mosadznej – všetky sú vyrobené z kovu.