Skip to main content.

Washi tape

Príslušenstvo

Tu nájdete dekoračnú pásku washi v rôznych podobách. Vytvorte hravý dojem kombináciou rámov, svoriek a dekoračnej pásky v obrazovej koláži. Použite dekoračnú pásku washi na jednoduché a štýlové zavesenie plagátov! Ideálne sa hodí do detskej izby, na váš mood board alebo pracovný stôl, alebo ak nechcete robiť diery do steny.

Washi tape

Dekoračná páska washi je ozdobná páska s veľkým množstvom využití, pretože je praktická a zároveň sa jednoducho používa! Dekoračná páska washi ľahko priľne k takmer akémukoľvek povrchu bez toho, aby poškodila povrchy alebo predmet, ktorý páskou prilepujete. Ak ste sa pri lepení pásky pomýlili, môžete ju jednoducho odlepiť a skúsiť to znova – ale majte na pamäti, že povrch, na ktorý lepíte, musí byť rovný.

Dekoračná páska washi je ideálnym riešením, keď chcete zavesiť plagáty, ale nechcete vŕtať do steny. Dekoračná páska washi pekne priľne k vášmu plagátu a ak sa rozhodnete, že chcete plagát presunúť, nezanechá po sebe žiadne zvyšky ani stopy. Máme štýlovú dekoračnú pásku washi v rôznych farbách a vzoroch, s ktorou si môžete ozdobiť svoje plagáty. Dekoračná páska washi je ideálna do internátnej izby, do detskej izby alebo do kancelárie, môžete si zavesiť nástenné umenie, ktoré sa bude dať ľahko vymeniť! Dekoračnú pásku washi môžete tiež použiť na ozdobu steny senzačnými vzormi a na dekoráciu osobných predmetov, napríklad počítača, stojana na perá či políc – predstavivosti sa medze nekladú! Na stránkach Desenio nájdete dekoračnú pásku washi v zlatej, čiernej a bielej farbe, ako aj vzorovanú dekoračnú pásku s pásikmi, cik-cak vzormi a iné. Kúpte si dekoračnú pásku washi na plagáty, dekorácie a ďalšie tvorivé práce, a popustite uzdu svojej kreativite!