Skip to main content.

Staňte sa našimi partnermi

Radi by sme spolupracovali s tými z vás, ktorí pracujú ako influenceri na sociálnych médiách. Kontaktujte nás a uveďte vaše meno a priezvisko, odkazy na vaše kanály na sociálnych médiách a relevantné štatistiky. Tešíme sa na to, že nám napíšete!

Kontaktujte nás na adrese
marketing_sk@desenio.com

Zastupujete médiá?

V časti PRESSROOM si môžete stiahnuť obrázky vo vysokom rozlíšení (obrázky životného štýlu aj produktov) a prečítať si naše tlačové správy.

Zástupcovia tlače nás môžu kontaktovať, pokiaľ ide o obrázky do tlače a ďalšie materiály súvisiace s PR. Pri použití našich obrázkov požadujeme, aby ste nás spomenuli a odkázali na našu webovú stránku.

Ďalšie informácie získate na adrese pr@desenio.com.

Umelec/fotografovanie

Myslíte si, že by sa vaše dizajny hodili do nášho obchodu? Pre tých z vás, ktorí tvoria s rovnakým nadšením ako my, je tu možnosť potenciálneho partnerstva a spolupráce, ak sa s nami podelíte o svoje dizajny a kreativitu.

Kontaktujte nás na adrese artist@desenio.com

Instagram

Týmto zaisťujeme, že nasledovné účty sú prevádzkované spoločnosťou Desenio:

COLLABORA CON NOI

Siamo felici di collaborare con gli influencer sui loro canali social. Ti invitiamo a metterti in contatto con noi comunicandoci il tuo nome e cognome, il link ai tuoi canali social e le statistiche corrispondenti. Aspettiamo tue notizie!

Rivolgersi a marketing_it@desenio.com.
 

RAPPRESENTI I MEDIA?

Dai un'occhiata alla nostra SALA STAMPA per scaricare immagini ad alta risoluzione (sia lifestyle che immagini di prodotti) e per leggere i nostri comunicati stampa.

I rappresentanti di stampa possono contattarci per le immagini e altro materiale PR. Quando si utilizzano le nostre immagini, chiediamo sempre di menzionarci e di inserire il link del nostro sito web.

Si prega di contattare pr@desenio.com per ulteriori informazioni.

ARTISTA/FOTOGRAFO

Pensi che i tuoi soggetti siano adatti al nostro negozio? Ti saremo grati se vorrai condividere con noi i tuoi disegni e le tue creazioni per un’eventuale collaborazione.

Gentilmente manda una mail, preferibilmente in inglese a questo indirizzo artist@desenio.com

 

 

Instagram

Con la presente, garantiamo che i seguenti profili sono operati da Desenio:
desenio
desenio
desenio_collab_nordics
desenio_collab_latin
desenio_collab_central
desenio_collab_europe
desenio_collab_northamerica
desenio_collab_au