Skip to main content.

Zastupujete médiá?

V časti PRESSROOM si môžete stiahnuť obrázky vo vysokom rozlíšení (obrázky životného štýlu aj produktov) a prečítať si naše tlačové správy.

Zástupcovia tlače nás môžu kontaktovať, pokiaľ ide o obrázky do tlače a ďalšie materiály súvisiace s PR. Pri použití našich obrázkov požadujeme, aby ste nás spomenuli a odkázali na našu webovú stránku.

Ďalšie informácie získate na adrese pr@desenio.com.

Umelec/fotografovanie

Myslíte si, že by sa vaše dizajny hodili do nášho obchodu? Pre tých z vás, ktorí tvoria s rovnakým nadšením ako my, je tu možnosť potenciálneho partnerstva a spolupráce, ak sa s nami podelíte o svoje dizajny a kreativitu.

Kontaktujte nás na adrese artist@desenio.com

Instagram

Týmto zaisťujeme, že nasledovné účty sú prevádzkované spoločnosťou Desenio:

SPOLUPRACUJTE S NAMI

Sme radi, že spolupracujeme s influencermi na ich sociálnych kanáloch. Pozývame vás, aby ste sa s nami spojili a oznámili nám svoje meno a priezvisko, odkaz na vaše sociálne kanály a príslušné štatistiky. Tešíme sa na vašu odpoveď!

Kontaktujte marketing_sk@desenio.com.

REPREZENTOVAŤ MÉDIÁ?

Pozrite si našu PRESS ROOM, kde si môžete stiahnuť obrázky vo vysokom rozlíšení (obrázky životného štýlu aj produktov) a prečítať si naše tlačové správy.

Zástupcovia tlače nás môžu kontaktovať pre obrázky a ďalšie PR materiály. Pri používaní našich obrázkov vás vždy žiadame, aby ste nás spomenuli a vložili odkaz na našu webovú stránku.

Pre viac informácií kontaktujte pr@desenio.com.

UMELEC / FOTOGRAF

Myslíte si, že vaše predmety sú vhodné pre náš obchod? Budeme vďační, ak sa s nami budete chcieť podeliť o svoje návrhy a výtvory pre prípadnú spoluprácu.

Pošlite e-mail, najlepšie v angličtine, na adresu artist@desenio.com

 

 

Instagram

Týmto zaručujeme, že nasledujúce profily prevádzkuje spoločnosť Desenio:
desenio
desenio_collab_nordics
desenio_collab_central
desenio_collab_europe
desenio_collab_northamerica