Skip to main content.

Chodba

Ozdobte si steny v chodbe umením, ktoré prezrádza, kto ste. Ozdobte si chodbu zladenou dvojicou obrazov alebo atraktívnou kolážou – inšpiráciu nájdete na stránkach Desenio. Našli ste, čo sa vám najviac páči? Kúpte si to kliknutím na fotografiu!

Inšpirácia – dekorácia chodby

Chodba je často o dômyselných úložných priestoroch a praktických riešeniach, nezabúdajte však, že chodba tiež tvorí prvý dojem, keď niekto vstúpi do dverí – postarajte sa o to, aby vašich hostí privítali v chodbe útulné dekorácie, ktoré vyjadria, kto tu býva. Čítajte ďalej a nájdete tipy na dekoráciu chodby – dúfame, že vám budú inšpiráciou.

Jedným z našich najlepších tipov je využiť nábytok s úložnými priestormi a umiestniť naň umenie – perfektný spôsob, ako sa vyhnúť vŕtaniu dier do steny! Položte si obrazy na skrinku alebo lavicu, oprite ich o stenu a navrhnite elegantnú výzdobu sústredenú okolo umenia. Takto si môžete jednoducho spestriť dekorácie v chodbe a vymieňať ich podľa vkusu či podľa ročných období! Ak dávate prednosť zaveseniu umenia, dobrá voľba je moderná zostava obrazov, ktorá sa hodí do malých aj veľkých chodieb.