Skip to main content.

Pasparty

Príslušenstvo

Skompletizujte si obraz paspartou, je to dokonalý spôsob, ako nechať dizajn naozaj vyniknúť. Máme vysokokvalitné pasparty bielej a čiernej farby. Správnu veľkosť vám pomôže vybrať naša tabuľka veľkostí, ktorá je uvedená pod popisom produktu.

Pasparty na umelecké obrazy

Pasparty do rámov. Máme pasparty vysokej kvality, ktoré sú bez obsahu kyseliny a dostupné v rôznych farbách a veľkostiach. Ponúkame biele a čierne pasparty. Obe farby majú kvalitné prevedenie zozadu i spredu, vrátane stredu pasparty. Biele sú čisto biele a obe farby sú dostupné pre rámy v rozmere 21 x 30 cm, 30 x 40 cm, 50 x 70 cm a 70 x 100 cm. Dokonale poslúžia, keď chcete dať na dizajn väčší dôraz.

Pasparta dizajn elegantne lemuje a vyzdvihuje. Pasparta môže medzi plagátom a rámom vytvoriť rovnováhu, dá sa však použiť aj na vytvorenie kontrastu. Klasická biela pasparta vyzdvihne vaše nástenné umenie a dá aj jednoduchému motívu exkluzívnejší nádych. Máte pestrý obraz, v ktorom chcete prehĺbiť sviežosť farieb? Skombinujte ho s čiernou paspartou! Či už vystavujete plagát alebo fotografiu, kombináciou svetlého motívu a čiernej pasparty vytvoríte nápadný kontrast, s ktorým bude mať vaše nástenné umenie extra šmrnc.

Pasparta tiež ochráni dizajn na vašom plagáte pred vplyvmi starnutia. Všetky naše pasparty sú bez obsahu kyseliny a zachovávajú váš plagát či fotografiu. Veľkosť pasparty si vyberte podľa veľkosti rámu a plagátu, napr. pasparta veľkosti 30 x 40 cm pasuje do rámu tej istej veľkosti a je ideálna k našim plagátom veľkosti 21 x 30 cm. V jednotlivých popisoch produktov odporúčame, aká veľkosť plagátu sa bude do vašej pasparty dokonale hodiť. Pozrite si našu sekciu Inšpirácia s naaranžovanými zostavami obrazov, kde nájdete tipy, ako použiť pasparty a iné elegantné príslušenstvo nástenného umenia s vašimi plagátmi!