Skip to main content.

Zarámované plátno

Obrazy na plátne

Obrazy na plátne, vďaka ktorým bude interiér vyzerať modernejšie a luxusnejšie! Dodajte stenám šmrnc s našimi kvalitnými zarámovanými plátnami v dubovom, čiernom alebo bielom ráme. Vyberte si obľúbený motív!
 

Trendy zarámované plátno

Ozdobte steny našimi prvotriednymi Zarámované obrazy na plátne, ktoré dodávajú interiéru elegantný nádych. Naše obrazy na plátne sú označené certifikátom FSC, čo znamená, že materiál pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva, ktoré berie ohľad na ľudí a životné prostredie. Všetky obrazy na plátne dodávame vo veľkostiach 50x50 a 50x70 a ponúkame ladiace rámy v dubovom prevedení alebo v čiernom či bielom lakovanom borovicovom prevedení. Dodajte stenám šmrnc tým, že ich ozdobíte jedným alebo viacerými plátnami.

Plátno na stenu je klasika, vďaka ktorej bude interiér vyzerať viac trendy a štýlovo. Nechajte sa inšpirovať a vyzdobte obývačku, spálňu, chodbu alebo detskú izbu našimi kvalitnými ilustráciami s grafickými, abstraktnými a farebnými útvarmi a odtieňmi. Obrazy na plátne sú moderným, trendy spôsobom dekorácie, vďaka ktorému steny získajú elegantný, luxusný nádych.

Skombinujte umelecké kúsky tak, aby ladili s vaším štýlom, preskúmajte naše obraz na plátne a nájdite dokonalý vzhľad pre svoj domov!