Skip to main content.

Plánovače

Plagáty

Naše plánovače sú ideálne, keď si chcete naplánovať život bez prekážok! Jednoducho vložte svoj obľúbený nástenný plánovač do rámčeka, fixkou popíšte plexisklo a keď ho budete chcieť znova použiť, odstráňte predošlý nápis jemným, navlhčeným obrúskom. Týždenné a mesačné plánovače vám výrazne uľahčia každodenný život!

 

Kreatívne plánovače

S plánovačmi budete mať lepší prehľad o vlastnom živote! Plexisklo môžete ľahko popísať kriedovým perom a nápis môžete následne jednoducho vymazať jemným, navlhčeným obrúskom, keď si budete chcieť zapísať nové plány. Či už ide o týždenný rozvrh, plánovanie varenia alebo zoznamy úloh, naše plagátové plánovače sú dokonalým doplnkom do interiéru!

Plánovače, rámy a kriedové perá sa predávajú samostatne, takže si môžete zostaviť súpravu, ktorú potrebujete na naplánovanie života. Alebo čo tak podarovať kompletnú súpravu s plagátom, rámom a fixkou priateľovi, ktorý potrebuje zaviesť štruktúru do života? S našimi plánovačmi si uvedomíte, aké jednoduché je plánovanie - iba fantázia tu kladie medze! Nechajte deti hravo čmárať po plánovači, ak chcete, aby boli súčasťou rodinného plánovania - alebo udržiavajte jednoduchý, čistý štýl, aby ste zachovali minimalistický nádych.