Skip to main content.

Detská izba

Ozdobte detské izby dekoráciami, ktoré stimulujú predstavivosť a hru. Máme roztomilé kombinácie plagátov pre deti do útulnej, hravej a príjemnej detskej izby. Nákup začnete kliknutím na fotografie.

Inšpirácia – dekorácia detskej izby

Hľadáte tipy a inšpiráciu, ako skrášliť detskú izbu? Tu sme zostavili naše najroztomilejšie obrazy pre deti a dáme vám tipy, ako vytvoriť hravé a útulné prostredie s milými dekoráciami pre deti. Máme nástenné umenie pre mladšie aj staršie deti vrátane všetkého, čo sa dokonale hodí do detskej izby, od náučných obrazov cez roztomilé zvieratká až po superhrdinov. Plagáty pre deti sú tiež výborný dar ku krstinám alebo k narodeniu dieťatka.

Ako deti rastú, ich záujmy sa menia – ak sa chcete vyhnúť neustálemu prerábaniu izby, skvelým tipom je použiť na nástenné umenie dekoračnú pásku washi alebo plagátové svorky, aby nebolo potrebné pri výmene plagátov a obrazov používať klince. Pri dekorovaní detskej izby popustite uzdy svojej fantázii! Ak si chcete kúpiť jednu z našich kombinácií nástenného umenia do detskej izby, stačí kliknúť na príslušnú fotografiu alebo navštíviť našu kategóriu Plagáty pre deti, kde si môžete pozrieť všetky naše dizajny.