Skip to main content.

Obývačka

Skrášlite si steny obývačky modernou zostavou obrazov. Inšpirujte sa rôznymi kombináciami našich plagátov, ktoré sú ideálne do malých aj veľkých obývačiek. Zmodernizujte si obývačku – začnite nakupovať kliknutím na to, čo sa vám najviac páči!

Inšpirácia – dekorácia obývačky

Nájdite inšpiráciu a dekoračné tipy, ako zaplniť veľké steny v obývačke nástenným umením a nástennými doplnkami. Obývačka je zvyčajne najväčšia miestnosť v dome a jej priestranné steny sú ideálne na vytvorenie nápadnej zostavy obrazov. Odporúčame skombinovať plagáty rôznych veľkostí a formátov a vytvoriť tak zostavu obrazov, ktorá pôsobí energicky a odráža vašu osobnosť.

Ak chcete mať v obývačke skôr vzhľad čistých línií, na zaplnenie prázdneho miesta možno bude stačiť jeden alebo dva veľké obrazy, ktoré sústredia pozornosť na vybrané motívy. Vyjadrite svoju osobnosť prostredníctvom umenia na stenách. Povrchy v obývacej izbe poskytujú nekonečné možnosti – navrhnite si zostavu obrazov od podlahy až po strop, v kúte či sústredenú okolo určitého nábytku – inšpiráciu nájdete v našich inšpiračných fotografiách!