Skip to main content.

Astrid Lindgren

Plagáty

Obľúbení hrdinovia Astrid Lingrenovej sú preslávení po celom svete a mnohé deti ich milujú už od narodenia. Poznáme šibalského Emila z Lönnebergy, svojhlavú Pipi Dlhú Pančuchu a hravého Karlssona zo strechy. V tejto kategórii nájdete ilustrácie s motívmi najpopulárnejších hrdinov zo sveta Astrid Lingrenovej.

Astrid Lindgren

V kategórii inšpirovanej hrdinami Astrid Lindgrenovej ponúkame ilustrácie s motívom Pipi Dlhej Pančuchy, ako aj citáty Emila z Lönnebergy a Karlssona zo strechy. Táto kolekcia obsahuje citáty a ilustrácie s motívom najpopulárnejších hrdinov zo sveta Astrid Lindgrenovej. Nájdete tu napríklad ilustrácie šibalského Emila z Lönnebergy, ako aj ilustrácie a citáty Pipi Dlhej Pančuchy, ktorými v detskej izbe navodíte zábavnú, hravú atmosféru.

Pri zdobení detskej izby sú ilustrácie perfektnou voľbou, lebo miestnosti dodajú útulný štýl. Ak chcete v izbe svojich drobcov dosiahnuť unikátny štýl, urobte to pomocou populárnych postavičiek a citátov, ktoré si sami vyberú! Tieto silné, svojské postavičky sa stanú prvými vzormi vašich detí a možno v nich prebudia záujem o tieto klasické príbehy. Kolekcia pozostáva z ilustrácií a citátov, vrátane ilustrácií Pipi Dlhej Pančuchy, Emila z Lönnebergy a Karlssona zo strechy.

Vyberte si spomedzi roztomilých ilustrácií inšpirovaných postavičkami Astrid Lindgrenovej a nájdite si favorita! Vyberte si hrdinu, ktorý najviac prehovorí do duše vášmu dieťaťu, a získate dokonalé umenie do detskej izby. Miestnosť s umeleckými ilustráciami ožije a hrdinovia zo sveta Astrid Lindgrenovej poslúžia ako nové vzory.