Skip to main content.

Plagáty s motívom Muminovcov

Plagáty

Ozdobte steny obľúbenými postavičkami Muminovcov. Naša kolekcia Muminovcov pozostáva zo plagátov našich najoblľúbenejších postavičiek z muminovského údolia. Autorka originálnych postavičiek Tove Jansson sa podarilo vytvoriť charakteristické bytosti, ktoré sú stále populárne po celom svete - populárnejšie než kedykoľvek predtým!

Ručne kreslené ilustrácie Muminovcov

Privítajte bizarné postavičky z muminovského údolia! Tieto zlaté stvorenia z dielne Tove Jansson nás za mnohé roky previedli po nejednom dobrodružstve. Teraz ich môžete mať doma v minimalistickom šate v jemných pastelových odtieňoch, vďaka čomu sa hodia do každého interiéru.

Na týchto plagátoch sú zobrazené všetky naše obľúbené postavičky z muminovského údolia. Nájdite plagát so svojím obľúbencom, sú tu napríklad Mumintroll, Muminova mamička a otecko, Snusmumrik, slečna Snorka, Snif a Hemul. Ak chcete prerobiť detskú izbu, toto je ideálna príležitosť! Hravé, zábavné a zároveň štýlové – túto kombináciu len tak niečo neporazí. Ručne kreslené detaily dodávajú motívu autentický vzhľad; vďaka pastelovým farbám sa plagáty dokonale hodia do jednej veľkej obrazovej steny.

Ak ste skutočným fanúšikom Muminovcov, toto je to pravé orechové pre vás! Môžete si kúpiť celú kolekciu a zostaviť obrazovú stenu plnú týchto roztomilých stvorení, alebo jeden či dva kúsky, čím ozvláštnite stenu.