Skip to main content.

Little Detroit

Plagáty

Danish artist Christine Brage creates the unique papercuts that Little Detroit is known for.

“Most of my work is made without an exact plan. Usually, I see where the scalpel leads me; I let my intuition guide me.”

Christine has dreamed of becoming an artist sin she was a child and told us that expressing herself through art is a big part of who she is. 

“I fell in love with the process of working with paper, and I’m always working with new patterns, textures and colour combinations.”

Vzory vystrihnutého papiera od Little Detroit

Christine Brage je dánsky dizajnér, umelec a zakladateľ spoločnosti Little Detroit. Keď sme ju požiadali o popísanie jej umenia, odpovedá: bio, pokojné a abstraktné. Christine miluje experimentovanie a pracuje väčšinou s voľnou rukou, kombinuje rôzne tvary, farby a vzory, najmä pracuje s papierovými strihmi. Kolekcia čerpá inšpiráciu z toho, kamkoľvek ide, väčšinou z jej denných prechádzk v prírode.

Christine je samoučbárska umelkyňa, ktorá vytvorila umenie od svojho mladého dieťaťa. Prechádza cez mnohé umelecké štýly už predtým našla tú, ktorá ju najviac oslovila, s ktorou pracovala na papieri.

V tejto kategórii nájdete krásne umelecké potlače od Malej detroit. Preskúmajte perfektné páry alebo si vyberte obľúbené a vytvorte dychvyrážajúcu galériu na stene.