Skip to main content.

Ambassador Collections

Predstavujeme vám našich oficiálnych ambasádorov pre rok 2022: Anna Lewandowska a Gerda Lewis! Každý veľvyslanec spolupracoval s naším dizajnérskym štúdiom na vytvorení vlastnej kolekcie.

Back to top

Gerda Lewis

Pripravte sa na zábavné bezstarostné leto s umeleckou kolekciou ambasádorky Desenio Gerdy Lewis! Táto kolekcia je ideálna na osvieženie interiéru farbami - skombinujte plagáty vo výrazných zelených odtieňoch, horúcej ružovej a odtieňov levanduľovej.

INŠPIRATÍVNY ŽIVOT

Gerda, ktorá začínala v programe Next Top Model a pokračovala v The Bachelorette, dennodenne inšpirujt mnohých sledovateľov, ktorí, podobne ako ona, milujú módu, cestovanie a, samozrejme, jej psa Teddyho.

"Keď nájdete tie správne umelecké diela, všetko ožije a priestor získa neskutočný dodá vášmu priestoru taký štýl. Milujem, keď moje umenie ladí s interiérom a pred novou sezónou vždy pomením dekoráciu.“

FAREBNÝ NÁDYCH

"Svoj štýl by som opísala ako jemný, koketný a šik. Čistý, ale zároveň plný farieb.“

  GERDY KOLEKCIA
  Back to top

  Anna Lewandowska

  Spoznajte našu Desenio ambasádorku Annu Lewandowsku! Anna v spolupráci s naším dizajnovým štúdiom vytvorila umeleckú kolekciu, ktorou stenám vdýchnete letnú atmosféru.

  WELLNESS A STAROSTLIVOSŤ O SEBA SAMÉHO

  Anna ako medailistka z majstrovstiev sveta v karate, fitness trénerka a podnikateľka v oblasti wellness sa snaží zmeniť životy ľudí, inšpirovať ich k zdravším návykom a starostlivosti o seba, čo výrazne inšpirovalo jej umeleckú zbierku.

  „Všetko, čo robím, je spojené s mojou vášňou pre zdravie. Je to alfa a omega všetkých mojich podnikov; A neviem si predstaviť, že by to neodzrkadľovala moja zbierka umenia."

  PREMENA DOMU NA DOMOV

  "Kedysi som bola veľmi zanietená fotografiou; niektoré ilustrácie v kolekcii sú založené na mojich vlastných fotografiách. Pre mňa robí dom domovom práve umenie. S umeleckými plagátmi môžeme vyjadriť, čo sa skrýva v našich srdciach. Môžu nám tiež pripomenúť, čo je najdôležitejšie."

   ANNINA KOLEKCIA