Skip to main content.

Umenie s motívom koní

Plagáty

Plagáty koní vyšvihnú interiér na novú úroveň! Hľadanie tých pravých kúskov nástenného umenia môže byť ťažké, ale sme si istí, že v tejto kategórii nájdete niečo pre každú miestnosť. Ponúkame plagáty koní v čiernobielom i farebnom prevedení a v rôznych veľkostiach.

Plagáty koní

Kone sú elegantné tvory, takže zachytiť ich krásu na fotografii je ľahké ako facka! Nájdite klasické čiernobiele portréty a skombinujte ich s podobnými kúskami, aby ste dosiahli nadčasovú, jednoliatu obrazovú stenu.

Plagáty koní sa dajú, samozrejme, skombinovať s ďalšími umeleckými štýlmi, ale mali by ste to rozbaliť vo veľkom! Obrazová stena zostavená z plagátov koní vytvorí priestor s luxusnou atmosférou. Môžete si vybrať príslušenstvo podľa toho, aký look chcete dosiahnuť. Ponúkame roztomilé ilustrácie pre deti a plagáty koní pre dospelých, ktorým dominujú klasické fotografie a portréty.

Čiernobiela obrazová stena plná plagátov koní vydrží dlho, ale môžete jednoducho vymeniť printy podľa ročného obdobia alebo roka, keď bude čas na aktualizáciu. Vyberanie správnych kúskov vám môže chvíľu trvať, preto vám odporúčame začať už teraz!