Skip to main content.

Sada Na Vytvorenie Koláže

Plagáty

Preskúmajte naše sady na vytvorenie nástenných koláží! Prezrite si naše dokonale ladiace kúsky v podobe jednej (alebo viacerých!) kolážových sád: Tieto špeciálne zostavené sady obsahujú 20 trendy plagátov v praktickej veľkosti A5. Preskúmajte všetky sady na vytvorenie koláže ešte dnes!

 

Sady na vytvorenie koláže – štýlové kolážové sady

S našimi sadami sa nemusíte trápiť s výberom správnych plagátov do interiéru – odmakali sme si to za vás! Všetky štyri sady obsahujú 20 plagátov v šikovnej veľkosti A5, a to v rôznych farbách a štýloch, takže si tam každý nájde niečo pre seba. Tieto zostavy sú ideálne, ak chcete vytvoriť koláž s menšími plagátmi nad pracovným stolíkom alebo v rohu s rozprávkovými svetlami v spálni.

Sady na vytvorenie koláží dodávame v 4 rôznych dizajnoch; kolekcia Elegance, Iconic, Fantasy a Adventure. Ak držíte krok s aktuálnymi trendmi a chcete, aby sa to odrazilo aj na vzhľade vášho interiéru, kolekcia Elegance je pre vás tou správnou voľbou! Béžovo-bielou farebnou paletou dodáte interiéru štýlový nádych. Kolekcia Iconic obsahuje čiernobiele fotografie, plagáty s nápismi a ilustrácie a je ideálna, ak máte radi monochromatickú farebnú schému. Naša kolekcia Fantasy žiari farbami! Módne plagáty a výrazné kúsky s citátmi sú zasa dokonalé, ak chcete, aby sa vaša temperamentná osobnosť odrážala na vzhľade interiéru a výbere umenia. Ak by ste však radšej snívali o iných častiach sveta a milujete cestovanie – kolekcia Adventure plná umeleckých fotografií z krásnych miest po celom svete je pre vás tým pravým orechovým!

Ak si stále nie ste istý, ktorá sada je tou najlepšou voľbou pre vás, popustite uzdu fantázii a skombinujte rôzne štýly! Skombinovaním kolekcií Elegance a Fantasy môžete doma vytvoriť štýlový, farebný, odvážny štýl. Preskúmajte naše sady na vytvorenie koláže a vyberte si tú, ktorá vás najviac zaujme.