Skip to main content.

Personalizované vami osobne

Pretvorte svoje obľúbené fotografie na umelecké dielo!

  • Check icon
    Rýchle dodanie
  • Check icon
    Pridajte filtre a text
  • Check icon
    Matný prémiový papier

Kategórie

Premeňte svoje najobľúbenejšie spomienky na personalizované umenie. Pripomínajte si výročia, dôležité momenty alebo obyčajné dni s nádhernými, kvalitnými plagátmi vhodnými na každú príležitosť.

Product Slider

Filtre

Vylepšite si fotografie pomocou filtra. Vyskúšajte rôzne filtre, ktoré zvýraznia farby, robia vintage efekt alebo dodajú vašim fotografiám umelecký nádych.

Product Slider

Vdýchnite život spomienkam a vytvorte si personalizovaný plagát s vlastnými fotografiami. Pridajte k vybranému dizajnu obrázok, ktorý sa vám páči, a prispôsobte si ho pomocou filtrov a svojich jedinečných mien a dátumov. Fotoplagát je dokonalým doplnkom každého domova a dodáva vašim stenám hrejivosť a osobitosť. Je to tiež nádherný darček pre blízkeho. Predveďte svadobné fotografie, vzácne obrázky novorodencov, rodinné portréty, snímky z ciest či ďalšie zábery len za pár minút. Vytvorte si vlastný fotoplagát pre všetky výnimočné oslavy, životné dobrodružstvá a každodenné chvíle medzi tým!

Kvalita vášho personalizovaného plagátu závisí od kvality odovzdanej fotografie. Upozorňujeme, že personalizovaný plagát nie je možné vrátiť.