Skip to main content.

Zostavy obrazov

Nájdite inšpiráciu na dekoráciu domácnosti medzi našimi obrazovými stenami! Inšpirujte sa tým, ako sa dá nakombinovať rôzne obrazy, farby, štýly a materiál prostredníctvom našich stránok s inšpiráciou. Prejdite sa po izbách medzi rôznymi motívmi - kliknite na obrázok, aby ste si kúpili obrazovú koláž, ktorá sa vám bude hodiť!

Kúpte si tu obrazovú stenu

V časti „Inšpirácia“ sa môžete prechádzať medzi rôznymi miestnosťami a prezerať si štýly, aby ste našli obrazovú stenu, ktorá vás zaujme! Nechajte sa inšpirovať pri kombinovaní plagátov do štýlovej obrazovej steny.

Pravidelne pridávame nové obrazové steny podľa ročného obdobia, ale aj najhorúcejších trendov v rámci zariadenia interiéru. Keď si nakúpite nové motívy a vytvoríte nové kombinácie, jednoducho a výhodne môžete meniť štýl zariadenia podľa toho, na čo máte práve chuť. Vytvárame obrazové steny šité na mieru podľa miestnosti či štýlu zariadenia. Môžete si napríklad kúpiť obrazovú koláž do kuchyne s peknými fotografickými motívmi, aby ste dosiahli moderný nádych, alebo jednoduchú obrazovú stenu do obývačky s minimalistickými ilustráciami, ktoré sa výborne hodia k škandinávskemu zariadeniu.

Pri každej obrazovej stene môžete prispôsobiť motív a vybrať veľkosť, rám, paspartu a iné príslušenstvo, aby vzniklo unikátne kombo. Voľba a možnosti sú neobmedzené - iba vaša fantázia stanovuje hranice. Nájdite inšpiráciu pri zariaďovaní a kliknutím si objednajte obrazovú stenu, ktorá vás bude vystihovať!

Vzorové zostavy obrazov

Pozrite si našu kompiláciu vzorových zostáv obrazov vrátane všetkých rozmerov, ktoré sa dajú prispôsobiť na malé aj veľké steny a poslúžia ako východiskový bod alebo inšpirácia pri vytváraní vlastnej zostavy obrazov.

 
Tavelvägg mall med Postercollage för hall och små rum

VZOR MALEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Ideálne do menších miestností a na menšie steny doma či v kancelárii. Celkové rozmery: 78 x 67 cm s rozostupmi 7 cm.

Tavelvägg mall till mindre rum och väggar

VZOR MALEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Dokonalá koláž do predsiene, menších miestností alebo na menšie steny. Celkové rozmery: 124 x 77 cm s rozostupmi 7 cm.

Tips på tavelvägg mall. Posters collage

VZOR MALEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Táto koláž sa dokonale hodí do malých miestností. Celkové rozmery: 98 x 84 cm s rozostupmi 7 cm.

Tavelcollage till små väggar och rum

VZOR MALEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Malá zostava obrazov vyzerá výborne na chodbe. Bude pekne vyzerať aj v menších spálňach a kuchyniach. Celkové rozmery: 86 x 77 cm s rozostupmi 7 cm.

Tavelvägg och tavelcollage för ditt hem eller kontor

VZOR STREDNEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Ideálne do väčších miestností a na väčšie steny doma či v kancelárii. Celkové rozmery: 155 x 87 cm s rozostupmi 7 cm

Tavlor och posters collage placerade till en tavelvägg

VZOR STREDNEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Pohrajte sa s rôznymi kombináciami a nájdite koláž, ktorá sa vám ideálne hodí na stenu. Celkové rozmery: 134 x 87 cm s rozostupmi 7 cm.

Posters satta ihop till ett collage, passar perfekt för tomma väggar

VZOR STREDNEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Nenechávajte steny prázdne, zostava obrazov dodá miestnosti viac života. Celkové rozmery: 135 x 117 cm s rozostupmi 7 cm.

Mellanstor tavelvägg som passar perfekt till vardagsrummet eller större väggar

VZOR STREDNEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Skombinujte plagáty do koláže svojich obľúbených motívov. Perfektne sa hodí na väčšie steny a do väčších miestností. Celkové rozmery: 98x 77 cm s rozostupmi 7 cm.

Stor tavelvägg med postesr för större väggar och rum

VZOR VEĽKEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Skombinujte plagáty do koláže, ideálne na väčšie steny. Nezabudnite obrazy zarovnať na stred a dajte si pozor, aby neboli zavesené príliš vysoko. Celkové rozmery: 181 x 117 cm s rozostupmi 7 cm.

Inspiration till din tavelvägg och posters collage

VZOR VEĽKEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Skombinujte malé a veľké plagáty, zostave to dodá sviežejší dojem. Celkové rozmery: 184 x 137 cm s rozostupmi 7 cm.

Inspiration för uppsättning av dina posters och tavlor

VZOR VEĽKEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Skombinujte svoje obľúbené motívy v rôznych veľkostiach do trendy zostavy obrazov. Celkové rozmery: 181 x 127 cm s rozostupmi 7 cm

Tavelcollage att inspireras av

VZOR VEĽKEJ ZOSTAVY OBRAZOV

Veľká zostava obrazov, ktorá bude skvele vyzerať v priestranných obývačkách a na väčších stenách doma či v kancelárii. Celkové rozmery: 204 x 147 cm s rozostupmi 7 cm.