Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Escape to a place where lost memories and untold stories live.

Celebrates the merging of past and present, tradition and innovation

"The ancient architecture and abundance of magnificent buildings made Marrakech the perfect setting to create this collection".
Desenio's Chief Design Officer Annica Wallin.

Studio Amara - krásne fotoumenie z Marrákešu

Studio Amara zachytáva dychberúcu krásu Marrákešu plného starobylej architektúry, zaoblených klenieb a krásnych pastelových farieb. Kolekcia vznikla v Marrákeši, pochádza z dielne Desenio Design Studio a zobrazuje očarujúce stavby, trblietavé bazény a mnoho iného.

Palmy vo vetre, ich odraz v bazéne, presne pre toto máme chuť cestovať po svete! Táto kolekcia znázorňuje mágiu tohto krásneho miesta. Steny s mozaikou v pastelových farbách, zaoblené klenby, pozlátené kupoly a prepracované detaily - do Marrákešu sme sa zaľúbili na prvý pohľad. Toto posvätné miesto s dôležitou históriou a tradíciami nás uchvátilo.V tejto kolekcii sa Desenio Design Studio pokúsilo zachytiť dedičstvo mesta, pričom hlavnú úlohu zohrávala starobylá architektúra.

Ak vás fascinuje tajuplná história Marrákešu a máte slabosť pre fotoumenie, určite si tu nájdete nových favoritov. Vitajte v Studio Amara.