Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Lose yourself in the moment, immerse yourself in the now.

Prijmite svojho slobodného ducha - vitajte v kolekcii Studio Azur

Zmyslom fotokolekcie Studio Azur, ktorú vám exkluzívne prináša Desenio Design Studio, je upriamiť pozornosť na slobodného ducha a krásu starostlivosti o samého seba! Táto krásna kolekcia ponúka jemné a upokojujúce odtiene béžovej, tyrkysovej a perleťovej ružovej farby. Pripojte sa k nám na cesty po Mexiku a objavte s nami odľahlé miesta, kde môžete naviazať kontakt so svojím vnútrom.

Pokusy o život v prítomnosti však môžu byť v tejto dobe náročné. My však úprimne veríme, že nástenné umenie vám umožní vytvoriť empatický interiér, kde si budete so svojím slobodným duchom ceniť život. Zaveste si doma zopár plagátov v jemných pastelových odtieňoch a interiér sa stane miestom, kde sa zrelaxujete a naberiete nové sily. Chceme zdôrazniť dôležitosť starostlivosti o samého seba a prepojenie s prítomnosťou.

Keďže táto kolekcia ponúka aj abstraktné fotoumenie, aj prírodné motívy, každý si tu nájde svoje. S týmito plagátmi ľahko zmeníte interiér. Vitajte vo svete slobodných duší. Vitajte v Studio Azur.