Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Žite svoje svetlo

Ponorte sa do stredomorského leta, kde vám pomalý život umožní prečistiť si myseľ a užívať si prítomnosť. Naša nová fotokolekcia Studio Eos získala názov podľa gréckej bohyne úsvitu a jej cieľom je inšpirovať vás, aby ste odhalili svoje skutočné ja a splynuli s ním.

“Charakteristická architektúra s bielymi domčekmi, kostolmi s modrou kupolou a úzkymi cestičkami vedúcimi k Egejskému moru poskytuje dokonalé prostredie na to, aby ste boli v jednote s prírodou a cítili sa živo“
vysvetľuje Annica Wallin, kreatívna riaditeľka Desenio.

Ostrovná krajina - Studio Eos

Kolekcia Studio Eos z dielne Desenio rozpráva príbeh o stredomorskom lete. Príbeh o tom, ako si užívať prítomnosť a ceniť si drobnosti. Cíťte sa inšpirovaný novými začiatkami v tejto krásnej kolekcii. Pokojné fotografie z ostrovného Grécka plného bielych domčekov a kostolov, jasného modrého oceánu a pekných útesov. Nádherná architektúra a tyrkysová voda sú perfektným novým začiatkom. Vneste do interiéru optimizmus a pokoj pomocou plagátov z tejto kolekcie. Tieto plagáty sú ideálne, ak chcete v spálni navodiť relaxačný, svieži nádych alebo ak chcete ozdobiť steny obývačky a získať veselú, pokojnú atmosféru. Objavte svojich favoritov v kolekcii Studio Eos ešte dnes!