Skip to main content.

Black Friday

Black Friday

Čierny piatok v Desenio znamená bezkonkurenčné špeciálne ponuky a vynikajúce ponuky tisícov našich produktov za najnižšie ceny! Čierny piatok nasleduje každoročne po Dni vďakyvzdania a predznamenáva začiatok víkendu plného nespočetných špeciálnych ponúk a neodolateľných výhodných nákupov. Čierny piatok vznikol v USA, ale v súčasnosti je rozšírenou udalosťou aj vo zvyšku sveta, kde fyzické aj online obchody pripravujú výhodné ponuky na svoje výrobky a služby.

Tradične sa Čierny piatok obmedzoval na samotný piatok, ale dnes je bežné, že piatok jednoducho označuje začiatok nákupného šialenstva, ktoré sa tiahne celý víkend, pričom piatkové špeciálne ponuky pokračujú v rámci Čierneho víkendu! Zastavte sa v Desenio na Čierny piatok a pozrite si naše špeciálne ponuky - a nezabudnite si kúpiť vianočné darčeky počas nášho výpredaja na Čierny piatok alebo si zobrať obľúbené plagáty za výhodné ceny, aby ste si obnovili steny. 

Psst... Prihláste sa k odberu nášho newslettera a získajte exkluzívne ponuky a špeciálne ponuky na mieru nielen počas Black Friday, ale aj po zvyšok roka!