Skip to main content.

Cyber Monday

Cyber Monday

Cyber Monday je finále nákupného víkendu Black Friday (a niekedy aj týždňa) a je to vtedy, keď môžete nájsť produkty a služby za výhodné ceny! Fenomén Čierneho piatku pôvodne bežal iba v priebehu jedného dňa v kamenných obchodoch so zľavnenými cenami a fantastickými špeciálnymi ponukami. Kybernetický pondelok slúžil ako online odpoveď na deň predaja kamenných obchodov a umožnil zákazníkom nakupovať výrobky online za skvelé ceny v pondelok nasledujúci po Čiernom piatku.

Postupom času sa Čierny piatok rozrástol tak, aby zahŕňal kamenné obchody, ako aj digitálne nákupy počas dlhšieho obdobia – od jedného dňa do celého týždňa. Na rozdiel od Čierneho piatku alebo Čierneho víkendu je Cyber Monday dňom špeciálnych ponúk a zliav hlavne online a spravidla trvá iba 24 hodín. Kybernetický pondelok vždy pripadá na pondelok nasledujúci po Čiernom piatku (prvý pondelok po Dni vďakyvzdania v USA). Kedy je Cyber Monday 2023? Tento rok je Cyber Monday v pondelok 27 . novembra.

Navštívte webovú stránku spoločnosti Desenio v Kybernetický pondelok a zistite, aké ponuky od nás môžete získať, alebo sa prihláste na odber nášho bulletinu a zistite to skôr ako všetci ostatní! Využite šancu dostať sa k veciam, ktoré ste zmeškali alebo nemohli dostať na Čierny piatok – plagát (alebo celá galerijná stena!) je darček, ktorý je možné personalizovať podľa jednotlivca a jeho štýlu. Urobte si vianočné nákupy na Cyber Monday alebo doprajte sebe a svojmu domovu niečo nové s našimi trendovými plagátmi!

Chceli by ste sa dozvedieť viac o nákupnom víkende? Kliknite sem a prečítajte si viac o Čiernom piatku!