Skip to main content.

Mrs Mighetto plagáty

Plagáty

Get swept away to a faraway place with this magical tale, exclusively written for Desenio by the duo behind Mrs Mighetto. This collection wonderfully merges art and storytelling, letting beautiful illustrations tell the story of an exciting adventure where the Minimighettos go on a journey to save the world's beauty. 
 

Mrs Mighetto plagáty

Pridajte sa k nám na ceste do sveta snov. Malin Mighetto a Anna Sylvan, tvorcovia stojaci za pani Mighettovou, teraz vytvorili kolekciu v Desenio. Kolekcia pozostáva zo štyroch motívov a rozprávkového motívu v dvoch farebných schémach, zelenej a béžovej. Zasnené motívy sa dajú kúpiť jednotlivo alebo v balení po piatich, zabalené v krásnej obálke pani Mighetto. Ideálne na rozdávanie ako darček alebo ako vianočný darček.

Všetky motívy sú súčasťou čarovného rozprávky pred spaním pre detskú izbu, exkluzívne v Desenio. Zoznámte sa so slečnou Majou, slečnou Frejou, pánom Samom, pánom Hugom a niekoľkými mini-mighetami s poslaním zachrániť všetku krásu na svete. Príbeh pred spaním, ktorý rozprúdi predstavivosť a vytvorí kúzlo v detskej izbe.