Skip to main content.

London

Plagáty

Objavte Štúdio Londýn - kolekciu, ktorá kombinuje fotografie klasických pamiatok a architektúry s prenádhernými detailnými zobrazeniami tejto úžasnej európskej metropoly. Zariaďte si domácnosť moderným nadčasovým štýlom, ktorý si asociujeme s touto pulzujúcou metropolou.

Fotografie Londýna

Objavte krásy Londýna v jedinečnej kolekcii Desenio. Túto exkluzívnu fotoprodukciu vytvoril náš kreatívny tím. Chceme vykresliť krásy Londýna z iného uhla - v palete čiernobielych umeleckých fotografií a jemných pastelových farbách. Motívy sú kombináciou starého a nového, historických budov a krásnych fasád. Našimi fotografiami chceme zachytiť charakter Londýna z iného uhla - historické budovy, pulz veľkomesta a unikátne detaily v celom meste.

Kolekcia je kombináciou nádherných obrázkov, ktoré ukazujú rozmanitosť mesta vo všetkých oblastiach od histórie po architektúru. Čiernobiele fotografie spolu s tónmi ružovej a mätovozelenej vytvárajú jednoduchú zbierku, ktorá sa výborne hodí do obrazovej steny, ale môže visieť aj samostatne.

Ozdobte si steny majestátnou Katedrálou svätého Pavla, nádherným Westminsterským opátstvom alebo známym London Eye, jedným z najslávnejších londýnskych pamiatok. Nájdete tu aj fotografie Londýna vo farebnej škále, ktorá sa väčšinou nespája s Londýnom - z ulíc v častiach Primrose Hill a Notting hill s domami a dverami v mätovozelenom, ružovom a žltom odtieni.