Skip to main content.

New York

Plagáty

Kontrasty, sny a osobnosti sú tie tri prvky, ktorými možno opísať našu kolekciu New York. Motív vytvoril kreatívny tím Desenio exkluzívne pre vás a je súčasťou „Štúdia Cosmopolitan“ - série umeleckých fotografií, ktoré vzdávajú hold svetoobčanom.

Fotografie New Yorku

New York pre nás znamená kontrasty, sny a osobnosti - tri elementy, vďaka ktorým sa mesto stáva neoddeliteľnou súčasťou „Štúdia Cosmopolitan“. Dvadsaťštyri motívov kolekcie zobrazuje mesto plné kontrastov a života. Majestátne budovy ako Chrysler building a Flatiron building spolu s panorámou mesta a charakteristickými taxíkmi vytvárajú vzrušujúci celok, ktorý odzrkadľuje pulzujúcu atmosféru mesta.

New York nie je iba mekkou dizajnu, módy a popkultúry - mesto sa vyznačuje aj vysokými mrakodrapmi, vysvietenými bilboardmi a ulicami, kde sa to hemží ľuďmi. Či už ste sa v NY narodili, snívate o návšteve tohto veľkomesta, alebo ste sa doňho iba zamilovali, táto metropola je pre každého! Ukážte, že toto mesto milujete obrazom New Yorku - kliknite sem, aby ste sa inšpirovali, ako skombinovať motívy do obrazovej steny! Rozhodnite sa, či chcete z plagátov New Yorku vytvoriť jednoduchú čiernobielu obrazovú stenu, alebo pridať motívy v jemných farebných tónoch.