Skip to main content.

Paris

Plagáty

Paríž - mesto lásky, krásy a trendov. Nakúpte si exkluzívne postery z motívmi z Paríža, ktoré vytvoril kreatívny tím Desenio. Fotografie zobrazujú všetko od klasických dverí, ktoré sú umeleckým dielom samým osebe, po špecifické strechy, mosty a pamiatky, ktoré si spájame s hlavným mestom Francúzska.

Fotografie Paríža

Štúdio Paríž predstavuje unikátnu kolekciu odfotografovanú a zhotovenú Desenio, pričom cieľom bolo zachytiť eleganciu, ktorá sa spája s mestom. Hlavné mesto Francúzska je zdroj, ktorý nikdy nevyschne. Zrodilo sa tu mnoho trendov, či už v oblasti módy alebo dizajnu.

Náš kreatívny tím odkryl každú jednu kocku dlažby na ulici a každú škridlu na streche, aby našiel perly a zachytil skutočnú podstatu Paríža. V kolekcii nájdete aj klasický Paríž. Obsahuje fotografie Eiffelovej veže, panorámy mesta, Pont Alexandre III a detailný pohľad na Víťazný oblúk. Aj fotografie nadčasovej parížskej architektúry vrátane fasád so sochami, krásnymi dverami a vzorovanými francúzskymi balkónmi stenám istotne dodajú to málo, čo im chýba.

Zariaďte domácnosť exkluzívnymi fotoplagátmi Paríža a vytvorte unikátnu obrazovú stenu! Rozhodnite sa, či stavíte na obrazovú stenu špecializovanú na Paríž s čiernobielymi obrázkami z malebných kaviarní, nádhernej architektúry či farebných dverí, za ktorými by sme tak radi žili. Keď si prinesiete domov kúsok Paríža, nikdy tým chic zariadenie zamerané na módu nepokazíte! Kolekcia sa skladá z dvadsiatich štyroch jedinečných motívov v čiernobielej palete s modrými a ružovými prvkami.