Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Nechať sa uniesť, stratiť prehľad o čase. Na dnešnej noci záleží najviac. Oslávte život, oslávte seba.

Fotokolekcia Studio Luxe nám umožňuje dopriať si luxus, pocítiť vzrušenie z neznáma a užívať si život, nebrať ho tak vážne. Táto špeciálna kolekcia z dielne Desenio stelesňuje našu túžbu po vytúženej zábave! Nahodťe sa do trblietavých šiat, obujte si lodičky a zažite nezapomenuteľné noci! Oslávte život, oslávte seba.

"We wanted to create a story that invites us into a world of optimism and lighthearted fun, a world where the present moment is all that matters and possibilities feel endless."
vysvetľuje Annica Wallin, kreatívna riaditeľka Desenio.

Žiarivá umelecká fotokolekcia - Studio Luxe

Preskúmajte svet plný dobrodružstiev, luxusu a osláv - preskúmajte Studio Luxe! Táto kolekcia umeleckých fotografií z dielne kreatívneho dizajnového štúdia Desenio oslavuje život a dovoľuje nám snívať o lepších časoch. S týmito žiarivými plagátmi môžete zostaviť obrazovú stenu plnú života a premeniť domov na miesto, kde môžete uniknúť realite.

Podobne ako v burácajúcich 20. rokoch, aj teraz túžime hlavne po dlhých nociach s priateľmi, trblietavých šatách a dobrodružstvách. Studio Luxe je ideálne na takéto zasnívanie. Táto kolekcia fotografií dodá stenám iskru a farbu. Preskúmajte ju ešte dnes a nájdite si favoritov!