Skip to main content.

Detská izba

Obrazy na plátne

Vyzdobte detskú izbu rozkošným obrazom na plátne a vytvorte krásny priestor pre seba a svojich najmenších. Ilustrácie a fotografie roztomilých zvierat vytvoria svet, v ktorom sa budú vaši malí cítiť milovaní a v bezpečí, ako budú rásť. Kombinácia koláže s nástenným umením do detskej izby je jednoduchá, stačí si vybrať obraz na plátne, ktorý sa vám páči, a hotovo!

Detská izba

Pozornosť potrebujú nielen dôležité miestnosti vášho domova, ale aj detská izba! Umením do detskej izby zabezpečíte, aby malo vaše bábätko teplý a prívetivý štart do života. Vyberte si, čo sa vám páči, a budete mať všetko, čo potrebujete. 

Spojte pekné ilustrácie ovečiek, mačiatok či slonov s obrazom plným milých odkazov pre miestnosť, kde sa môže vaše dieťa v pokoji rozvíjať a cítiť sa príjemne. Máme široký sortiment nástenného umenia do detskej izby v mnohých rôznych farbách, od neutrálnej béžovej, čiernej, bielej, cez pastelovú ružovú, zelenú, až po modrú, spolu s mnohými ďalšími. Nájdete tu obrazy na plátne s láskyplnými citátmi a odkazmi, ideálne pre deti, ktoré potrebujú lásku. 

Nástenné umenie je nádherný darček pre niekoho, komu sa práve rozrástla jeho rodina. Oslávte nový život v tomto svete!