Skip to main content.

Obrazy s osobným motívom

Plagáty

Objednajte si personalizovaný plagát! Tu sme zhromaždili krásne vzory, ku ktorým si môžete vybrať vlastný text. Každý plagát sa tlačí na objednávku, čím vznikne jedinečný osobný darček pre vás alebo vašich blízkych.

Personalizované plagáty s vlastným textom

Tu si môžete objednať personalizovaný plagát s vlastným textom. Máme veľa rôznych vzorov, z ktorých si môžete vybrať, napríklad k narodeninám, ku svadbe, krstinám, s adresou a iné. Môžete si vytvoriť jedinečný plagát s mnohými rôznymi témami - od lásky a svadieb po rodinu a mestá. Vytvorte plagát, napríklad k narodeninám alebo s menami a dátumami narodenín všetkých členov rodiny, čím získate jedinečný kúsok, ktorý nemá nikto na svete. Môžete naň pridať vlastnú adresu, čím vznikne unikátny kúsok do domácnosti. Objednajte si personalizovaný plagát a vyrobte jedinečný kúsok s vlastným textom ešte dnes!


Personalizovaný darček

Personalizované nástenné umenie s vlastným textom je ideálne ako darček k svadbe, narodeninám, krstinám, promóciám či kolaudáciu bytu. Vytvorte plagát pre vás, vašu rodinu alebo niekoho, koho máte radi. Personalizovaný plagát je tiež skvelý darček pre priateľa, priateľku, manžela, manželku alebo súrodencov. Navrhnite vlastný plagát a vytvorte vlastný kúsok s motívom lásky alebo rodiny, ktorý podarujete na Valentína alebo k výročiu. Svadobný plagát s vaším dátumom svadby je ideálny svadobný dar alebo dar na výročie. Ak neviete, čo podarovať rodine ako darček, personalizovaný narodeninový plagát je skvelá voľba. Personalizované plagáty sú vždy dobrým nápadom pre človeka, ktorý chce podarovať jedinečný vianočný alebo narodeninový darček milovanej osobe - alebo prečo si neobjednať plagát pre seba?