Skip to main content.

Umenie s motívom žiraf

Plagáty

Tu nájdete všetky naše plagáty žiráf. Nič viac v interiéri nepotrebujete! Či už skrášlenie potrebuje obývačka, spálňa alebo predsieň, plagátmi žiráf nič nepokazíte. Tieto nádherné tvory predstavujú silu a láskavú dušu a vyzerajú rovnako krásne vo farebnom prevedení ako v čiernobielom.

Plagáty žiráf online

V tejto kategórii nájdete tieto veľké zvieratá zo savany. So svojimi charakteristickými črtami a jedinečným výzorom stopercentne zvýraznia stenu!

Zladenie plagátov žiráf nemusí byť ťažké. Vyzerajú skvele napríklad v pároch. U nás nájdete farebné i čiernobiele kúsky, a tiež žirafy pre deti a ilustrácie týchto úchvatných zvierat. Nechajte sa nimi inšpirovať, nech už ich zavesíte kamkoľvek. Vnímajte ich ako zdroj života a silné, pokojné zvieratá. Ich krásny a jedinečný vzor a tvar z nich robí nesmierne zaujímavé a elegantné bytosti

Plagáty žiráf v zemitých tónoch sa hodia k príslušenstvu a ďalším plagátom v rovnakej farebnej palete. Pracujte s prírodnými materiálmi a ľahko vytvoríte obrazovú stenu plnú týchto krásnych zvierat!