Skip to main content.

Obrazy s motívom mena

Plagáty

Dodajte domácnosti unikátny look pomocou personalizovaných plagátov! Vyberte si motívy z našej kolekcie personalizovaných plagátov, napíšte na ne mená rodinných príslušníkov a zaveste ich na steny. Vytvorte jedinečnú obrazovú stenu pozostávajúcu z obrazov s menami a skombinujte ju buď personalizovanými plagátmi, alebo kúskami z iných kategórií.

Personalizované obrazy s vami vybranými menami

Obrazy s menami pre páry, najlepších kamarátov alebo celú rodinu. Vy vyberáte! Prezrite si celú ponuku a vyberte si obľúbený motív. Pridajte mená blízkych a vytvorte jedinečnú obrazovú stenu s obrazmi s menom, ktorá bude len a len vaša. Obrazy s menami môžete skombinovať s inými personalizovanými plagátmi, alebo ich nechať vyniknúť.

S personalizovanými plagátmi sa z vás stane umelec. Môžete si vybrať plagát s motívom, do ktorého ste sa zamilovali, a pridať niečo svoje, čím vznikne absolútny unikát. Zavesením obrazov s menami dodáte životnému priestoru príjemnú atmosféru a všetci vaši blízki sa tam budú cítiť vítaní. Prispôsobte si plagát a pridajte do obrazovej steny jedinečné umelecké dielo!

Ponorte sa do ponuky našich personalizovaných plagátov a nájdite obrazy s menom, ktoré sa vám páčia najviac. Pridajte mená rodiny, priateľov a ďalších blízkych.