Skip to main content.

Elisabeth Fredriksson

Plagáty

V tejto kategórii sme zozbierali motívy od Elisabeth Fredriksson, švédskej grafickej dizajnérky, ktorá od útleho veku horí pre tvorenie. Elisabeth je fascinovaná architektúrou, farbami a prírodou a jej moderné umelecké diela sa skladajú práve z týchto troch vzrušujúcich elementov, no nechýbajú v nich ani geometrické vzory a zlaté či medené detaily.

Plagáty od Elisabeth Fredriksson

Elisabeth Fredriksson je švédska dizajnérka, ktorú už v útlom veku fascinovalo umenie všetkých druhov. Vďaka rodičom, ktorí jej predstavili rôzne druhy umenia, či už olejomaľbu, ktorú jej ukázala matka, alebo Photoshop, s ktorým ju naučil narábať otec, rástol jej záujem o tvorivosť.

Dnes sa Elisabeth zameriava predovšetkým na grafický dizajn. Umelecké diela Elisabeth pozostávajú prevažne z geometrických vzorov s prvkami z prírody a zlatými, respektíve striebornými detailmi. Elisabeth tvrdí, že pri procese tvorby ju inšpiruje všetko od zrnka piesku po celý vesmír. Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si interview v našom online časopise! Sme hrdí na to, že v našom sortimente figurujú postery Elisabeth. Všetky dizajny tlačíme na vysokokvalitný prémiový papier s exkluzívnym matným povrchom.